• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang Сопствени високо ниво позадина 3D цвеќиња цреша дрво walkway 3d TV позадина ѕид de papel parede фото позадина 3d ѕид
zoom_in

beibehang Сопствени високо ниво позадина 3D цвеќиња цреша дрво walkway 3d TV позадина ѕид de papel parede фото

DEN 739.00 1344.00

Количина на стоки
check Тековен

Ширина и висина.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да).
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел . ве молиме да ни каже. 3 : Пополнете ги деталите . Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.
Ефект show (прикажи); Употреба Вовед;
Информации за производот логото
. Не позадина ролни. Купувачот цел различна количина.

Димензии:
1 квадратен метар
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
14661657
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Најдобри понуди..