• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang Слива цвет релјефи Обичај de papel parede фото позадина за дневна соба и спалната соба пејзаж mural ѕид хартија контакт
zoom_in

beibehang Слива цвет релјефи Обичај de papel parede фото позадина за дневна соба и спалната соба пејзаж mural

DEN 734.00 1440.00

Количина на стоки
check Тековен

3 s quare метар =3pcs . 3 : Пополнете ги деталите . Материјалот е многу силна.76m2 заокружување . Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување Потсетник; ние не сме одговорни за било царински давачки
Опис На Производот
Опис на производот Внимание ќе процесот на нарачка во рок од 7 дена по расчисти исплата.

Димензии:
1 квадратен метар
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
12119237
Површински Третман:
Печатени

Најдобри понуди..