• Намалена цена
  • Неодамнешно
фото позадина 3D mural балет танц училница и вежбална јога студио позадина ѕид сопствена позадина Декоративни сликарство
zoom_in

фото позадина 3D mural балет танц училница и вежбална јога студио позадина ѕид сопствена позадина Декоративни

DEN 826.00 1179.36

Количина на стоки
check Тековен

Не големина информации.

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Најдобри понуди..