• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang Позадина Mural Ѕид Налепници Мода Едноставен Накит Дијамант Троседот во ЖИВО Позадина Ѕид Слики de papel parede
zoom_in

beibehang Позадина Mural Ѕид Налепници Мода Едноставен Накит Дијамант Троседот во ЖИВО Позадина Ѕид Слики de

DEN 734.00 1440.00

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. 2 s quare метар =2 парчиња. Не позадина ролни. Не постер.
Вид прикажани
Опис На Производот
Данок : "Ние не сноси никаква царина Топло потсетување : Поради светлина, display settings и други фактори, може да доведе до мала разлика помеѓу сликата и вид на боја, ве молиме погледнете ги деталите за детали, конечната боја на стоката во вид преовладуваат Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Купувачот цел различна количина. 3 : Пополнете ги деталите . ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Не ролни. Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
.
$3 Cspan style="маргина : 0px; баласт : 0px; border : 0px; font-family : helvetica, sans-serif; font-size : наследат; font-стил : наследат; font-weight : наследат; line-height : наследат; vertical-align : основна линија;"> $0 D
Обичај ѕид виси позадина материјал(не кат сопствена позадина) : Сите наши ѕидови.8 m Висина = 1. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Со иста позадина ролни. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. Бојата е многу добар.

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
15718864
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата

Најдобри понуди..