• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang Сопствена позадина се продаваат од страна на квадратен метар ширина и висина пресметува рака-насликани пејзаж реки и рекички Зен нови
zoom_in

beibehang Сопствена позадина се продаваат од страна на квадратен метар ширина и висина пресметува рака-насликани

DEN 739.00 1296.00

Количина на стоки
check Тековен

3 : пополнете ги деталите. Што да направам? Ајде да чекаат за купувачите 24hours.Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот .

Димензии:
1 M2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
234
Површински Третман:
Печатени

Најдобри понуди..