• Намалена цена
  • Неодамнешно
Дом Мода се Зголеми Големи 3d Mural Позадина Дневна Соба и Спалната соба Позадина Сликарство Позадина Стерео Позадина 3d
zoom_in

Дом Мода се Зголеми Големи 3d Mural Позадина Дневна Соба и Спалната соба Позадина Сликарство Позадина Стерео

DEN 868.00 1296.00

Количина на стоки
check Тековен

ако вашиот ѕид големина е width=360cm и висина=240cm, вашиот треба да се додаде 5cm на двете страни,(360+5) X(240+5)=8.00 /метар квадратен US $ 30.00 50 % ПОПУСТ $ 14.00 /метар квадратен US $ 26.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.
Природен Камен Најголем Камен Продавница I n Aliexpress $ 15 /место $30.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 27.00 50 % ПОПУСТ $ 14.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 25.5 /место $29.00 50 % ПОПУСТ
на пример,.00 /метар квадратен US $ 27.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 26.00 /метар квадратен
33.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 27.значи вашиот игра цел на 9 квадратни метри Количина : 1 квадратен метар = 140cm (W) x 70cm (H) или 100cm (W) x 100cm (H)
Количина : 2 квадратен метар = 200cm (W) x 100cm (H) или 100cm (W) x 200cm (H)
Количина : 3 квадратен метар = 208cm (W) x 146cm (H) или 146cm (W) x 208cm (H)
Количина : 4 квадратен метар = 200cm (W) x 200cm (H) или 260cm (W) x 150cm (H)
Количина : 5 квадратен метар = 250cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 250cm (H)
Количина : 6 квадратен метар = 300cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 300cm (H)
Количина : 7 квадратен метар = 300cm (W) x 250cm (H) или 250cm (W) x 300cm (H)
Количина : 8 квадратен метар = 400cm (W) x 200cm (H) или големина
Количина : 9 квадратен метар = 350cm (W) x 260cm (H) или големина
Количина : 10 квадратен метар = 360cm (W) x 280cm (H) или големина
Количина : 12 квадратен метар = 400cm (W) x 300cm (H) или големина
Количина : 16 квадратен метар = 500cm (W) x 320cm (H) или големина
Вода одраз мода се зголеми шема големи mural позадина дневна соба и спалната соба на позадината на сликата во ЖИВО позадина стерео позадина Дом Мода се Зголеми Големи 3d Mural Позадина Дневна Соба и Спалната соба Позадина Сликарство Позадина Стерео Позадина 3d
12 123
1277563792008459 Попуст 50% Исклучување Корист за нашите VIP корисниците US $ 27.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /квадратен метар US $ 25.9425=9 метри квадратни.00 52 % ПОПУСТ $ 13 /место $28.00 50 % ПОПУСТ $ 14.00 50 % ПОПУСТ $ 15 /место $30.

боја:
embossment хартија, свила платно
Димензии:
со квадратни метри
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Текстилни Позадини
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни
Шема:
Yes
Број На Модел На:
w14083829
Материјал:
свила позадина
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
is_customized:
Yes
Површински Третман:
Крпа & Кожа
Стил:
Медитеранот

Најдобри понуди..