• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang класичен de papel parede 3d ПВЦ позадина дневна соба Дамаск позадина се тркалаат ѕид хартија за ѕидови safa во живо позадина
zoom_in

beibehang класичен de papel parede 3d ПВЦ позадина дневна соба Дамаск позадина се тркалаат ѕид хартија за ѕидови

DEN 1546.00 2208.00

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач.79 /парче
Позадина на ЛОГОТО екранот. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.48 нозе
Употреба : Дневна соба, Постелнина соба, Студија, Децата' соба, ТВ Позадина
Answer : ___________________________ Note :
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.80 /парче US $ 42.80 /парче US $ 39.
Боја на ѕвонење може да се разликува поради светлина во собата, слики за на ѕид за повикување само.
Материјал : ПВЦ
Големина : 33ft x 1.Русија клиент бара целосно име и презиме.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.80 /парче US $ 67. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака.79 /парче US $ 38.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.ft (со нозете), 10m х 0.m (од метар)
Дизајн повторување : Прибл 1. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот
Бојата Опција ↓↓↓
Б Боја Опција ↓↓↓
C Боја Опција ↓↓↓
На 8033↓↓↓
Б 8043 ↓↓↓
C 8053 ↓↓↓
На 8032 ↓↓↓
Б 8042 ↓↓↓
C 8052 ↓↓↓
На 8031 ↓↓↓
Б 8041 ↓↓↓
C 8051 ↓↓↓
На 8035 ↓↓↓
Б 8045 ↓↓↓
C 8055 ↓↓↓
На 8034 ↓↓↓
Б 8044 ↓↓↓
C 8054 ↓↓↓
На 8036 ↓↓↓
Б 8046 ↓↓↓
C 8056 ↓↓↓
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.
Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.

Димензии:
5.3㎡
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A0162
Стил:
Пастирски

Најдобри понуди..