• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang Обичај pictorial3d позадина Европската ретро рака-насликани тропски растенија носталгија дневна соба позадина de papel parede
zoom_in

beibehang Обичај pictorial3d позадина Европската ретро рака-насликани тропски растенија носталгија дневна соба

DEN 739.00 1344.00

Количина на стоки
check Тековен

Број на нарачка, напишете ја вашата големина информации 4 : Испратите вашето барање.

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
87029
is_customized:
Yes
Тип:
Не-плетени
Димензии:
Квадратен Метар
Шема:
Кинескиот ѕид

Најдобри понуди..