• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang Сопствени 3d позадина Европската ретро рака-насликани дожд шумски растенија Банана Лист Пастирски Ѕид Позадина de papel parede
zoom_in

beibehang Сопствени 3d позадина Европската ретро рака-насликани дожд шумски растенија Банана Лист Пастирски

DEN 739.00 1344.00

Количина на стоки
check Тековен


Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
87029
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
is_customized:
Yes
Тип:
Не-плетени
Димензии:
Квадратен Метар
Шема:
Кинескиот ѕид

Најдобри понуди..