• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang Сопствени 3d ѕид позадина хотел ресторан секси убавина банана лист нафта сликарство влезот aisle позадина позадина
zoom_in

beibehang Сопствени 3d ѕид позадина хотел ресторан секси убавина банана лист нафта сликарство влезот aisle

DEN 739.00 1344.00

Количина на стоки
check Тековен

Број на нарачка, напишете ја вашата големина информации 4 : Испратите вашето барање. Тој треба адхезивна паста најчесто поставувани Прашања : нарачување на големината на главната слика? Вие треба да големината на ѕид. Може да се прилагоди на вашиот бараната големина на Друга големина. ПРАШАЊА и одговори : како да се наредат и други големини? Цел друга големина чекори : 1 : Изберете точниот износ = квадратен метар (ширина x висина) 2 : купи сега.ве молиме да ни каже. 1 S quare метри = 1pcs. 2 S quare метри = 2 парчиња. Има големина на информации. (Ширина и висина). Не ролни. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани Прашања : било која големина е општа шема? Yes (да).

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
87029
is_customized:
Yes
Тип:
Не-плетени
Димензии:
Квадратен Метар
Шема:
Кинескиот ѕид

Најдобри понуди..