• Неодамнешно
пвц само лепило Водоотпорен задебелување 3d три-димензионални ѕид налепници дневна соба позадина ѕид позадина мода
zoom_in

пвц само лепило Водоотпорен задебелување 3d три-димензионални ѕид налепници дневна соба позадина ѕид позадина

DEN 374.40

Количина на стоки
check Тековен


детали за производот Материјал : ЈП пена Производ Големина : 70*77cm Пакување : Едно Парче/еден пакет Внимание : Ѕид налепница стил : 3 D ѕид налепници, производот доаѓа со лепило. Области на примена : Дневна соба,Спална соба, дома,на јавни места се применуваат.

Димензии:
70 X 77cm
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,самолепливи,животната Средина Пријателски
Површински Третман:
честички
Шема:
Цврста
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Стил:
Јапонија Стил
Употреба:
Апарати за домаќинство
деноминирани единица:
zhang
Спецификација:
Single-piece Package

Најдобри понуди..