• Намалена цена
  • Неодамнешно
Beibehang 3d позадина Дамаск олеснување покрие 3d позадина ролна хартија спална соба 3 d ТВ троседот во дневната соба спална соба позадина ѕид 3 d
zoom_in

Beibehang 3d позадина Дамаск олеснување покрие 3d позадина ролна хартија спална соба 3 d ТВ троседот во дневната

DEN 1548.00 2064.00

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : не-плетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метри) Користи : дневна соба, спална соба, студија, децата соба, ТВ позадина забелешка : Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од локалните хардвер продавница. Бојата може да се промени поради затворен осветлување, фотографијата на ѕидот за повикување само. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја. Ќе добиете wallpaper дека може да има некои огради или завршува, но не влијае на залепите на ѕидот. Заеднички царински давачки Ние не сноси никаква тарифи. Често поставувани прашања за боја Вистински фотографии и слики покажуваат мала количина на боја отстапување
↓↓ боја 1 ↓↓ ↓↓ боја 2 ↓↓ ↓↓ боја 3 ↓↓ ↓↓ боја 5 ↓↓ ↓↓ боја 6 ↓↓
Данок : "Ние не сноси никаква царина Топло потсетување : Поради светлина, display settings и други фактори, може да доведе до мала разлика помеѓу сликата и вид на боја, ве молиме погледнете ги деталите за детали, конечната боја на стоката во вид преовладуваат Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек .
Позадина на ЛОГОТО екранот

Димензии:
5.3㎡
Број На Модел На:
позадина се тркалаат
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Тип:
Текстилни Позадини
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang

Најдобри понуди..