• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang ретро знаме Луксузни Сомот Викторија Позадина се тркалаат во ЖИВО Позадина de papel parede 3d Ѕид Трудови Дома Декор Дневна Соба
zoom_in

beibehang ретро знаме Луксузни Сомот Викторија Позадина се тркалаат во ЖИВО Позадина de papel parede 3d Ѕид

DEN 1932.00 2928.00

Количина на стоки
check Тековен

Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. 3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач.3 квадратни метри
Империал големина : 32. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Оваа формула може да се користи за општа calulating но, за какви и да било посебни отпечатоци,или големи печатење повтори големини,ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни точната количина,ви благодариме~
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.Русија клиент бара целосно име и презиме.
Данок : "Ние не сноси никаква царина Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Позадина на ЛОГОТО екранот
.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина.05 квадратни метри
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.

боја:
WP47171 црвена, WP47172 беж, WP47174 сина, WP47173 темно зелена
Димензии:
5.3㎡
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
WP47174
Материјал:
свила позадина

Најдобри понуди..