• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang Децата соба спална соба дневна соба троседот тапети за ѕидови 3 d прекрасна самовила de papel parede 3d фото ѕид хартија
zoom_in

beibehang Децата соба спална соба дневна соба троседот тапети за ѕидови 3 d прекрасна самовила de papel parede

DEN 734.00 1440.00

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина.

Димензии:
1 квадратен метар
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Површински Третман:
Песочник
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Употреба:
дневна соба
Стил:
Медитеранот
Големина:
било која големина

Најдобри понуди..