• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang цртан филм фудбал кошарка децата соба спална соба Не-плетени de papel parede 3D позадина за ѕид трудови дома декор
zoom_in

beibehang цртан филм фудбал кошарка децата соба спална соба Не-плетени de papel parede 3D позадина за ѕид трудови

DEN 1552.00 2352.00

Количина на стоки
check Тековен

Оваа формула може да се користи за општа calulating но, за какви и да било посебни отпечатоци,или големи печатење повтори големини,ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни точната количина,ви благодариме~
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.
Материјал : не ткаени метрички големина : 10m*0. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Позадина на ЛОГОТО екранот
.
Данок : "Ние не сноси никаква царина Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
↓↓↓T7181 крем↓↓↓
↓↓↓T7183 сина ↓↓↓
Материјал потрошувачка :
Ве молиме погледнете го следново лесен начин за како да се пресметување на користење на позадини,со цел да се добие право количина на производ со нарачување.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.3 квадратни метри кралскиот големина : 32. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. 3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.

Димензии:
5.3㎡
Стил:
за деца
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Децата' Соба
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
Број На Модел На:
F0056
Површински Третман:
Печатени

Најдобри понуди..