• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang луксузни mural позадина се тркалаат за ѕидовите во дневната соба ѕид хартија ѕид de papel parede 3D Ѕид Оркестарот Уметност Дома Декорација
zoom_in

beibehang луксузни mural позадина се тркалаат за ѕидовите во дневната соба ѕид хартија ѕид de papel parede

DEN 1490.00 1910.40

Количина на стоки
check Тековен


3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. 3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
↓↓↓крем бела↓↓↓
↓↓↓розова↓↓↓
↓↓↓беж↓↓↓
↓↓↓светло виолетова↓↓↓
↓↓↓светло зелена↓↓↓
Материјал потрошувачка :
Ве молиме погледнете го следново лесен начин за како да се пресметување на користење на позадини,со цел да се добие право количина на производ со нарачување. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.m (од метар) Дизајн повторување : Прибл 1.
Позадина на ЛОГОТО екранот
.
Данок : "Ние не сноси никаква царина Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.3 квадратни.48 нозе Употреба : Дневна соба, Спална соба, Троседот и ТВ Позадина, Dinning соба Забелешка : Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Русија клиент бара целосно име и презиме. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.4 квадратни. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Оваа формула може да се користи за општа calulating но, за какви и да било посебни отпечатоци,или големи печатење повтори големини,ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни точната количина,ви благодариме~
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.

Димензии:
5.3㎡
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
шен bai ru 9065
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Пастирски
Површината Технологија:
Втиснување
Примена на простор:
Дневна соба студија спална соба
Место на Потекло:
кинески
деноминирани:
јачина
wallpaper големина:
5.3 / ролна

Најдобри понуди..