• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang камен de papel parede став sala Спалната соба Не-плетени Сјајот Позадина ТВ Ѕид Хартија Mural Позадини Дома Decoratio
zoom_in

beibehang камен de papel parede став sala Спалната соба Не-плетени Сјајот Позадина ТВ Ѕид Хартија Mural Позадини

DEN 1768.00 2678.40

Количина на стоки
check Тековен


3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. 3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.3 квадратни метри
Империал големина : 32.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина.05 квадратни метри
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Позадина на ЛОГОТО екранот
.Оваа формула може да се користи за општа calulating но, за какви и да било посебни отпечатоци,или големи печатење повтори големини,ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни точната количина,ви благодариме~
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
66001
66002
66004
66003
Материјал потрошувачка :
Ве молиме погледнете го следново лесен начин за како да се пресметување на користење на позадини,со цел да се добие право количина на производ со нарачување.

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
66003 66002 66001
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Стил:
Гроздобер

Најдобри понуди..