• Намалена цена
  • Неодамнешно
фото позадина 3D стерео Модерна градска архитектура висок пораст mural ТВ ѕид на дневната соба спална соба сопствена позадина
zoom_in

фото позадина 3D стерео Модерна градска архитектура висок пораст mural ТВ ѕид на дневната соба спална соба

DEN 605.00 864.48

Количина на стоки
check Тековен


Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. 3 квадратен метар =3pcs . 1 квадратен метар = 1pcs.

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Најдобри понуди..