• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен Превозот Водопад Вода Рок 3D Тема Простор Позадина Ѕид задебелена спалната соба плоштадот лоби дневна соба тротоарите mural
zoom_in

Бесплатен Превозот Водопад Вода Рок 3D Тема Простор Позадина Ѕид задебелена спалната соба плоштадот лоби дневна

DEN 5922.00 9552.00

Количина на стоки
check Тековен

5 метри, ширина е 3 метри. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5 '' x 6'5 '') ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 '' x6'5 '') ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8 '' x 6'5 '') ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft Други големина . Ако вие не може't се прифати тоа, ве Молиме да не't купување, ви Благодариме! 4. (ширина и висина) .23 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 7.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. 3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер, пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи.Постои лепило на грбот на mural позадина, Ќе needn'т да купите некој лепак или паста. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.Ако не сте't предвидено ни вашите детали custom size под цел во рок од 24 часа.13 Наредби(100)
Материјал : ПВЦ самолепливи Водоотпорен Mural Позадина во Боја : Како на сликата Стил : Модерна едноставен стил Употреба : Секое мазна површина од Вол & Кат Земе на гласачките места : Тоа 's еден вид на обичај ПВЦ самолепливи водоотпорен анти-лизгање mural позадина . Ве молиме место со цел да се однесува на следниве caculation метод : На пример, Вашиот ѕид Heigth е 2. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.05 m и на висина и ширина кога ќе caculate .

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Шема:
Персоналните Прилагодување
Површински Третман:
Exfoliator
Винил Тапет Тип:
Ткаенина Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
FATMAN

Најдобри понуди..