• Намалена цена
  • Неодамнешно
Обичај mural Ретро Носталгични Хонг Конг Архитектура Street View Куќа Хонг Конг Ресторан Позадина позадина
zoom_in

Обичај mural Ретро Носталгични Хонг Конг Архитектура Street View Куќа Хонг Конг Ресторан Позадина позадина

DEN 550.00 785.76

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. 3 квадратен метар =3pcs . 3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер, пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. ве молиме да ни каже. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.Русија клиент бара целосно име и презиме. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат.4 eters висина,Брои до грешки,ве Молиме додадете ширина и висина 5cm.

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Најдобри понуди..