• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен Превозот Реката Камења Поток Паѓа Бања 3D Подни Плочки се носат не се лизга задебелена дневна соба тротоарите позадина mural
zoom_in

Бесплатен Превозот Реката Камења Поток Паѓа Бања 3D Подни Плочки се носат не се лизга задебелена дневна соба

DEN 5922.00 9552.00

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач Па нормално превозот време. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Имаме 12 фиксна големина цел. Ние ќе се прилагодите на пвц самолепливи mural позадина, како на следниве стандардната големина.99 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 12 на Налози(100) ПОПУСТ US$ 12 на Налози(100) ПОПУСТ US$ 7. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5 '' x 6'5 '') ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 '' x6'5 '') ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8 '' x 6'5 '') ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft Други големина . 3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер, пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
ПОПУСТ US$ 7.23 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 7.

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Шема:
Персоналните Прилагодување
Површински Третман:
Exfoliator
Винил Тапет Тип:
Ткаенина Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
FATMAN

Најдобри понуди..