• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang Прилагодено големи мурали реката бел коњ маслото позадина позадината на животната средина позадина
zoom_in

beibehang Прилагодено големи мурали реката бел коњ маслото позадина позадината на животната средина позадина

DEN 734.00 1440.00

Количина на стоки
check Тековен

Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел . Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. · Ве молиме не т се двоумеше да не контактирате ако у не се задоволни со вашата нарачка , ние ќе ги реши сите проблеми со u . Не големина информации.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Ширина и висина. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Mural позадина. · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Не постер. ве молиме да ни каже. · Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 4-5stars. Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање). Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10.Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот . Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување Потсетник; ние не сме одговорни за било царински давачки
Опис На Производот
Опис на производот Внимание ќе процесот на нарачка во рок од 7 дена по расчисти исплата. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2.

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
боја:
16078417

Најдобри понуди..