• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен Превозот 3D surf плажа школка морска ѕвезда дневна соба и кујна бања балкон кат позадина mural
zoom_in

Бесплатен Превозот 3D surf плажа школка морска ѕвезда дневна соба и кујна бања балкон кат позадина mural

DEN 5922.00 9552.00

Количина на стоки
check Тековен

99 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 12 на Налози(100) ПОПУСТ US$ 9. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина.13 Наредби(100)
Материјал : ПВЦ самолепливи Водоотпорен Mural Позадина во Боја : Како на сликата Стил : Модерна едноставен стил Употреба : Секое мазна површина од Вол & Кат Земе на гласачките места : Тоа 's еден вид на обичај ПВЦ самолепливи водоотпорен анти-лизгање mural позадина . Вие само кора исклучување на подлога од хартија и се применуваат mural на вашиот кат или ѕид. Во ред, кој може да го добиете она што го сакате.23 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 7. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Производ Материјал : ПВЦ само-лепило Површината / Вода - доказ
Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. Ви треба за да купите 8 метри квадратни, Кога ќе се направи нарачка. Не големина информации. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Ако вие не може't се прифати тоа, ве Молиме да не't купување, ви Благодариме! 4.05 m и на висина и ширина кога ќе caculate . Купувачот цел различна количина. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Русија клиент бара целосно име и презиме.Ако не сте't предвидено ни вашите детали custom size под цел во рок од 24 часа. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.77 Квадратни метри .99 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 12 на Налози(100) ПОПУСТ US$ 12 на Налози(100) ПОПУСТ US$ 7.5 метри, ширина е 3 метри. ве молиме да ни каже.13 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 9.Обичај ПВЦ самолепливи позадини се состои од многу мали парчиња, Тоа 's не е целата позадина, Тоа ќе се сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за internation превозот. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. (ширина и висина) . : САД : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-60 дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака.

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Шема:
Персоналните Прилагодување
Површински Третман:
Exfoliator
Винил Тапет Тип:
Ткаенина Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
FATMAN

Најдобри понуди..