• Намалена цена
  • Неодамнешно
3d соба позадина обичај mural не-плетени фото Розова полињата за водопад Swan сликарство слика 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3d
zoom_in

3d соба позадина обичај mural не-плетени фото Розова полињата за водопад Swan сликарство слика 3d ѕид мурали

DEN 792.00 1439.04

Количина на стоки
check Тековен

* Ако сакате да направите друга фотографија, тоа не е проблем, ве молиме да ни обезбеди висока резолуција на фотографија .1 метри, ќе треба место за 6 метри квадратни. ширина * висина = квадратни метри = цел количество ве Молам кажете ми ги size ( width =____ см , висина = ____ cm ) по купувањето. Како да нарачате? Ви треба место цел е ширина * висина, ако ширината е 3 метри , широчината е 2. Инаку после 24 саати, ние ќе мора да се произведуваат нашите фиксна големина за вас. Позадината е прилагоден. Купувачот ќе добие соодветна големина. *Затоа што екранот покажува причина, не може да биде боја разлика, ве молиме да се биде внимателен да се купи. 16 видови на фиксна големина : Количина : 1 м2=140 cm (W) x 70 см (H) ; Количина : 2 м2=170 см (W) x 120 cm (H) Количеството : 3 м2=215 см (W) x 140 cm (H) ; Количина : 4 м2=250 см (W) x 160 см (H) Количеството : 5 м2=280 cm (W) x 180 см (H) ; Количина : 6 м2=300 см (W) x 200 см (H) Количеството : 7 м2=335 cm (W) x 210 см (H) ; Количина : 8 м2=355 cm (W) x 225 cm (H) Количеството : 9 м2=370 cm (W) x 245 cm (H) ; Количина : 10 m2=400 см (W) x 250 см (H) Количеството : 11 м2=410 cm (W) x 270 см (H) ; Количина : 12 м2=430 cm (W) x 280 cm (H) Количеството : 13 m2=445 cm (W) x 295 cm (H) ; Количина : 14 м2=470 cm (W) x 300 см (H) Количеството : 15 m2=500 cm (W) x 300 см (H) ; Количина : 16 m2=500 cm (W) x 320 см (H) Драг пријател, ако имате било какви прашања и идеја, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас. ПРАШАЊА и одговори : Како да го направите купувачите имаат остави без големина информации? Информации и набавки за купувачи на лево не е исто? Ние ќе ги испрати следните стандардните 16 фиксна големина.Драги пријатели, добредојдовте на пребарување, изберете и да се купи. Ако ширината е 3 метри, широчината е 2.2 метри, ќе треба место за 7 метри квадратни. *Ве молиме не го купи 1 метар квадратен , бидејќи тоа е многу мали димензии. Материјал : Не-Плетени Цена : $ / метар квадратен. * * * Во купувањето, ве молиме да обрнете внимание на делот на фотографии и големината на ѕидот да се прилагодат. што може да ни даде порака.

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Други
Бренд Име:
AIBIYI
Број На Модел На:
1
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени

Најдобри понуди..