• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang Обичај Mural Модерна Европска Стереоскопски 3D Апстракт во ЖИВО Позадина Позадина Уметност Боја Блокови Дневна Соба и Спална соба
zoom_in

beibehang Обичај Mural Модерна Европска Стереоскопски 3D Апстракт во ЖИВО Позадина Позадина Уметност Боја Блокови

DEN 739.00 1296.00

Количина на стоки
check Тековен

· Ве молиме не т се двоумеше да не контактирате ако у не се задоволни со вашата нарачка , ние ќе ги реши сите проблеми со u .

Димензии:
1 M2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
234
Површински Третман:
Печатени

Најдобри понуди..