• Намалена цена
  • Неодамнешно
Фото позадина Европски стил рака насликани светската мапа за навигација пат позадина стерео спалната соба дневна соба mural
zoom_in

Фото позадина Европски стил рака насликани светската мапа за навигација пат позадина стерео спалната соба дневна

DEN 509.00 707.04

Количина на стоки
check Тековен

Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. : САД : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.99 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 12 на Налози(100) ПОПУСТ US$ 9.23 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 7.
Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. ве молиме да ни каже. Ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : 1 парче = 1 метар квадратен,ве молиме да ги погледнете повеќе внимателно, кога ќе се направи ред,и ни даде вие големина
Пример : на вашиот дом ѕид 3meters ширина и 2.Русија клиент бара целосно име и презиме. Купувачот ќе добие соодветната големина
Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft
Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft
Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft
Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5 '' x 6'5 '') ft
Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 '' x6'5 '') ft
Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8 '' x 6'5 '') ft
Количина : 7 s quare метар = 350cm (W) x 200cm (H) (11'4 "x 6'5") ft
Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft
Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft
Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft
Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft
Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина .
Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количина
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. 3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер, пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Шема:
Yes
Стил:
Југоисточна Азија
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
FATMAN

Најдобри понуди..