• Неодамнешно
Star Wars Хан Соло Во Carbonite Силикони Мраз Бикарбоната
zoom_in

Star Wars Хан Соло Во Carbonite Силикони Мраз Бикарбоната

DEN 238.08

Количина на стоки
check Тековен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[8888] опис на Производот
Star Wars Хан Соло Во Carbonite Мраз Бикарбоната
Функција : Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски,Во согласност со LFBG Стандард и ФДУ Температура се движат од -40 до 230 Невкусна, Nontoxic,Анти-прашина, не-лепење, impermeable.лесно да се мијат. Безбедно да се користи во печки, микробранови печки, машина за миење на садови и замрзнувач.
Средина заштитна (Според заштита на животната средина стандард).
Спецификација на Големината : 15.5*11*2.2 cm Тежина : 80g Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски
Напомена : ве Молиме имајте 5-10cm настрана од ѕидовите и греење цевки од рерна. Настрана од огнот и машина.

Тип:
Сладолед Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Бренд Име:
Kitstorm
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед На Одлуки
Број На Модел На:
Силиконски Мраз Лента

Најдобри понуди..