• Намалена цена
  • Неодамнешно
Природни Бамбус Skewers Стапови BBQ Barbeque Овошје Kabob Fondue Печење-Вилушка 40cm x 4mm Twister Памук Конец Стапови за 200pcs
zoom_in

Природни Бамбус Skewers Стапови BBQ Barbeque Овошје Kabob Fondue Печење-Вилушка 40cm x 4mm Twister Памук Конец

DEN 723.00 881.28

Количина на стоки
check Тековен


Се користи За : За Декорација Месо, Храна, Домати, Компир BBQ Партија
Функција : Долго големина и природни бамбус материјал
Опис : Бамбус Дрвени BBQ Партија Skewers Сет
Производ : Висок квалитет на СКАРА Бамбус Печење-Вилушка
Употреба : Бамбус Skewers Совршен за СКАРА на Отворено, Готвење, Бразилецот
Природни Бамбус Skewers Стапови BBQ Barbeque Овошје Kabob Fondue Печење-Вилушка 40cm x 4mm Twister Памук Конец Стапови за 200pcs
Реден Број. BS960404 C
Околу димензии : 40cm x 4mm
Функција :
-Совршени за fondue, BBQ, Готвење, Бразилецот, Kabob, шиш.
-Лесен за употреба и погодност.
-Овие стапчиња се за еднократна употреба, и plz место нив во суво и ладно место.
-Plz место нив се далеку од децата.
Материја : Висок Квалитет Бамбус Материјал
КОЛИЧИНА : 200pcs/пакет
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Тип:
Алатки
Број На Модел На:
BS960404C-200
Алатка Тип:
Skewers
Функција:
Не-стап
За Бројот:
10-20
Бренд Име:
SIBAOLU
Тип:
Алатки
12> Комплет Број:
12>>12
Додаток Тип:
Печење Игла
По завршувањето:
Полиран
Материјал:
Бамбус дрво
Бамбус skewer Должина:
40cm15.7
Бамбус налепница Дијаметар:
4mm
Големина:
40cm x4mm
КОЛИЧИНА:
200PCS/пакет
Применливи место:
Отворено Бразилецот Скара Кампување

Најдобри понуди..