• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла продажба на 1 buc Трајни Една Риба Бразилецот Кошница w/ Црно Дрво се Справи со Скара Риба Рек СКАРА Скара Кошница за Една Риба KW3007
zoom_in

Топла продажба на 1 buc Трајни Една Риба Бразилецот Кошница w/ Црно Дрво се Справи со Скара Риба Рек СКАРА

DEN 984.00 1199.52

Количина на стоки
check Тековен


СКАРА Риба Корпата : 1 парче со Висок Квалитет Трајни Една Риба Бразилецот Кошница со Црно Дрво се Справи со Скара Риба Рек СКАРА Скара Кошница за Една Риба, Месо KW3007
Предмет Бр. : KW3007
Материјал : Високо Квалитетен Челик Жица + Дрво Рачка
Големина : L26.5 x W5.5 инчен (L68 x W14cm)
Тежина : 720g
Карактеристики : -Има риба безбедно за лесно вртење;
-Кошница држи до една риба;
-Трајни и лесни да се чистат.
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Тип:
Алатки
Функција:
Лесно Се Чисти,Заварени,Отпорност На Топлина
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
KW3007
За Бројот:
2-4
Алатка Тип:
Престилки
Бренд Име:
SIBAOLU
Тип:
Една Риба BBQ Кошница
Додаток Тип:
Meshes
Алатка Тип:
СКАРА Риба Бразилецот Кошница
По завршувањето:
Полиран
СКАРА Риба Бразилецот Кошница Големина:
L26.5 x W5.5 инчен (L68 x W14cm)
СКАРА Риба Бразилецот Кошница Материјал:
Високо Квалитетен Челик Жица + Дрво Рачка
СКАРА Риба Бразилецот Кошница Функција:
Високо квалитетен челик и издржлив
Пакет:
1x Риба Бразилецот Кошница
Тежина:
720g
Околу Должина:
69cm/27

Најдобри понуди..