• Намалена цена
  • Неодамнешно
Yetaha 2 Копчиња Неисечени Сечилото Далечински Автомобил Копче Случај Школка авто замена Фоб Покритие За Peugeot 107 207 307 407 607 1007 C2
zoom_in

Yetaha 2 Копчиња Неисечени Сечилото Далечински Автомобил Копче Случај Школка авто замена Фоб Покритие За Peugeot

DEN 77.00 90.72

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики :
Состојба : 100% Сосема нов
2 Копчиња На Далечинскиот Клуч Случај
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Ова не е ОЕМ замена единица. Оној што ќе добие е ист како на сликата.
Напомена :
Осигурајте се дека вашиот стар клуч изгледа исто како во нашите фотографии!
Ве молиме проверете го вашето возило модел пред да се направи нарачка.
Клучот нож се стрижат,ќе мора да се намали на копчето сечилото на автомобилската locksmith
Fitment :
Компатибилен со Peugeot 107, 207, 307, 407, 607, 1007 и C2
Пакет листата :
1 * Копчето Школка Случај

Бренд Име:
Yetaha
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Производителот Дел Број:
Клучни Школка
Материјал Тип:
ABS и Метал
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Состојба:
100% нови
клучни случај:
2 Копчиња На Далечинскиот Клуч Случај
transponder чип:
No
Електроника/Батерија:
No
логото:
no

Најдобри понуди..