• Намалена цена
  • Неодамнешно
FS 6 парчиња x Палење Серпентина за Ford Сокол BA BF XR6 LTD BA BF 4.0 L 3R2U-12A366-АА 3R2U12A366AA BA12A366AA
zoom_in

FS 6 парчиња x Палење Серпентина за Ford Сокол BA BF XR6 LTD BA BF 4.0 L 3R2U-12A366-АА 3R2U12A366AA BA12A366AA

DEN 5472.00 5759.52

Количина на стоки
check Тековен


Апликации :
Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Осветленост Дел Број:
3R2U-12A366-АА 3R2U12A366AA BA12A366AA BAF12A366A
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
3R2U-12A366-АА 3R2U12A366AA BA12A366AA BAF12A366A
Палење Тип:
Двојно Цилиндар За Палење
Материјал:
3R2U-12A366-АА 3R2U12A366AA BA12A366AA BAF12A366A
Бренд Име:
PABOKAY
Тип:
Отворете Магнетно

Најдобри понуди..