• Намалена цена
  • Неодамнешно
Yiyaobess 6inch Сребро Сива Краток Кадрава Перики За Постари Жени Топлина Отпорни на Синтетички Афроамериканец Перика
zoom_in

Yiyaobess 6inch Сребро Сива Краток Кадрава Перики За Постари Жени Топлина Отпорни на Синтетички Афроамериканец

DEN 627.00 921.60

Количина на стоки
check Тековен


1. Испорака метод : Бесплатен превозот од Кина пост воздух mail и e-пакет за повеќето земји.
2. Превозот Време : Кина пост воздух mail noremally ќе пристигне во 15-48 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем, тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-60 дена.
Можеме да го прифатиме врати ставки.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен, ве молиме контактирајте не веднаш за делумно
реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1. Враќање мора да биде во оригиналните услови.
2. Се врати во рок од 7 дена.
3. Купувачите плаќаат за враќање превозот надомест.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички, ве молиме да ни даде можност и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
1. П : Ако се купат повеќе, дали има некој попуст?
A : Цел повеќе, на попуст е повеќе.
2. П : Кога ќе можам да примите објект по плаќање на плаќање?
A : Нормално, ние ќе го испрати од Кина пост или e-пакет во рок од 3 дена.
3. П : јас се уште не добиле точка по истекот од 30 дена, што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време, pls почекајте неколку дена до 60 дена. Ако сеуште не добиле од тогаш во рамките на определено време, ве молиме контактирајте не преку порака, ние нудиме целосна наплата или reshipping без оправдување.

Протегала должина:
6inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Кадрава
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Може Да Се Permed:
No
Перики Должина:
Краток
Број На Модел На:
8297
капа големина:
Просечната Големина
Бренд Име:
Yiyaobess
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
густина:
150%

Најдобри понуди..