• Намалена цена
  • Неодамнешно
Soowee 8 Бои Краток Директно Топлина Отпорни На Синтетички Влакна Сива Природата Црна Жените Партија Cosplay Перики
zoom_in

Soowee 8 Бои Краток Директно Топлина Отпорни На Синтетички Влакна Сива Природата Црна Жените Партија Cosplay

DEN 422.00 767.52

Количина на стоки
check Тековен


1. Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.
2. НЕТО Тежина : Околу 18 0g , можеби малку потешки или полесни.
3. Коса Должина : Околу 35-40 cm , можеби малку подолго или пократко.
4. ЦЕЛ : да ја прифатиме мало & трговија на големо цел . За голема цел, Ние, исто така, ја прифати прилагодено бои & пакет.

Протегала должина:
16inches
Бренд Име:
soowee
Перики Должина:
Краток
Текстура:
Директно
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Број На Модел На:
MCS-003
База Материјал:
Еластична чипка
Може Да Се Permed:
Yes
Боја на Чипка:
Транспарентна
густина:
120%
капа големина:
Просечната Големина
Предмети по Пакет:
1 Парче Само

Најдобри понуди..