• Намалена цена
  • Неодамнешно
StrongBeauty Жените Обурн/Русокоса Природни Долга Кадрава Коса Перика Синтеза Целосна Перики
zoom_in

StrongBeauty Жените Обурн/Русокоса Природни Долга Кадрава Коса Перика Синтеза Целосна Перики

DEN 958.00 1244.16

Количина на стоки
check Тековен


Жените Обурн/Русокоса Природни Долга Кадрава Коса Перика Синтеза Целосна Перики
1. Се чувствува многу како човечки косата и скалпот, точно-на-животот во секој детал
2.удобно за секојдневно носење; Нема штета за вашата коса
3.Внатрешниот дизајн е прилагодлив, па вие сте во можност да се прилагоди на големината за идеално се вклопуваат;куките во внатрешноста на перика се целосно прилагодливи за да ги собере сите големини
4. Лесно да се мијат и се грижи
5.Состојба : Нова со ознаки
Перика Грижа Настава 1 - 6 Чекор
1. Измијте го во ладна или топла вода
2. Додадете цртичка на Шампонот и нежно измијте
3. Исплакнете throughly во ладна вода
4. Не четка кога влажни овозможи перика да капе сува
5. Четка перика во саканиот стил по тоа е целосно сува
Кадрици ќе се држат назад во позиција кога hairpiece е целосно сува
6.Чешел или четка со производи направени за синтетички
pls забелешка :
Можеби бојата е малку поинаква од слики, бидејќи на светлината ефект и многу други фактори, како различни компјутер итн

Протегала должина:
20inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Кадрава
Може Да Се Permed:
Yes
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Перики Должина:
Долго
капа големина:
Просечната Големина
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Материјал Одделение:
Kanekalon
густина:
150%
Бренд Име:
StrongBeauty

Најдобри понуди..