• Намалена цена
  • Неодамнешно
1000Pcs/Set Козметички Памучна Подлога Заврши Lint Слободни Лицето Око Чистење Шминка Смена Хартија Алатка лак Салфетка Влошки -27
zoom_in

1000Pcs/Set Козметички Памучна Подлога Заврши Lint Слободни Лицето Око Чистење Шминка Смена Хартија Алатка

DEN 358.00 490.56

Количина на стоки
check Тековен


1000 Pcs/Set Козметички Памучна Подлога Заврши Lint Слободни Лицето Око Чистење Шминка Смена Хартија Алатка лак Салфетка Влошки
Спецификации :
Памучна Подлога Материјал : Памук Nonwoven
Боја : Бела
Количина : 1 x Кутија на 1000 Pcs Памук Влошки
Тип : Памучна Подлога
Пакет :
1 кутија *Козметички Памучна Подлога
Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите. Секоја земја има различни тарифи политика. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.
Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата.
Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта / Продавачот за испорака метод ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !
Контактирајте со нас ве молиме, пред да ја напушти негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот . Ви благодариме за вашата поддршка.

Тип:
Шминка Смена
Состојка:
/
НЕТО-WT.:
1000pcs
Број На Модел На:
B046619
Бренд Име:
MAKEUPEATING

Најдобри понуди..