• Намалена цена
  • Неодамнешно
Lehuamao Трепките 3D Mink Трепките Премин Mink Трепките Рачно Изработени Полна Лента Око Трепките A14
zoom_in

Lehuamao Трепките 3D Mink Трепките Премин Mink Трепките Рачно Изработени Полна Лента Око Трепките A14

DEN 113.00 171.36

Количина на стоки
check Тековен

Опис : Материјал : 100% mink крзно материјал производство Пакет големина : 110 mm * 50 мм * 15 mm Лажни eyelash должина : околу 10 мм15 mm пакување : сребрена Сјајот дното хартија 、Празно поле、со ЛОГОТО кутија ( 3 видови на пакување метод на случаен избор пратката) Боја : Црна Карактеристики : -Фасцинантен трепките и погоден за лица и дом-Volumizing и задебелување на вашите трепки да ги направи да изгледаат повеќе кадрава. -Може да се отстрани со око шминка смена. -Едноставен за користење и удобен за носење. -Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилно. A01 A02 A03 A04 A05 A06 A07 A08 A09 A10 A11 A12 A13 A14 A15 A19 во парк (ако вие не може да го одбра стил, ве молиме оставете порака, thx) Забелешка : ова е рачно изработени трепките,па секој трепките може да се малку различни, ако не може да се прифати, ве молиме да не понуда. Ви благодарам многу! Лажни eyelash должина, бидејќи тоа е прирачник за мерење, постојат отстапувања, за повикување само! Подолу сите прикажување слики, сликани во различни прикаже следниот ефект може да биде различен, специфични ве молиме во вид преовладуваат!

Должина:
A14
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Број На Модел На:
Lehuamao 3D Mink eyelash
Лажни Трепки Стил:
Crisscross
Количина:
1 пар
Бренд Име:
AMAOLASH
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Големина:
3D Mink

Најдобри понуди..