• Намалена цена
  • Неодамнешно
Genailish магнетни трепките 3D/6D 3 магнет трепките рачно изработени лажни трепки cilios удобно природни погодно-KS03-3
zoom_in

Genailish магнетни трепките 3D/6D 3 магнет трепките рачно изработени лажни трепки cilios удобно природни погодно-KS03-3

DEN 107.00 172.80

Количина на стоки
check Тековен


• Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти. • Имајте на ум : производот ќе биде испратен преку нерегистрирани пошта која не може да се следи. Но тоа ќе се дојде до вас во рамките на 20-50days , ве молиме да не грижете се, ако не примат во 60 дена , ние ќе се препратат на стоки за вас, или за наплата тебе полн со пари! Ви благодариме! • Ако вашата цел да стигнат до $10 еднаш, ние ќе ја испрати на нив да ви се регистрирате преку пошта. Можете да ги пратите вашите производи на целиот пат. Ние навистина го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни информации. Ако уживате во нашите производи, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди на повратни информации со убави слики на производот, ние ќе ви ги понудиме некои попуст или подароци во вашиот нов поредок. Можете да ги оставите пораките во вашиот нов цел да се потсетиме на ова. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. Ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress по цел или оставете порака на нас, обично ние ќе ви одговориме во рок од 2 дена
1.
2.
3. Уживајте во вашата посета на нашата продавница, ви благодариме за поддршката!

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Бренд Име:
genailish
Големина:
1cm-1.5cm
Количина:
1 пар
Број На Модел На:
магнетни удари со камшик
Лажни Трепки Terrier:
транспарентна пластика
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките

Најдобри понуди..