• Намалена цена
  • Неодамнешно
3D mink Лажни Трепки рачно изработени Дебели Mink Трепки Природно за Убавина Шминка лажни Око Трепките Наставката-014
zoom_in

3D mink Лажни Трепки рачно изработени Дебели Mink Трепки Природно за Убавина Шминка лажни Око Трепките Наставката-014

DEN 90.00 138.72

Количина на стоки
check Тековен

014 - 1 пар Висок Квалитет 100% Mink Коса рачно изработени 3 D Лажни Трепки Популарни и Природно за Убавина Шминка Опис на Производот 1. Материјал : 100% Mink Коса 2. Сосема нов и висок квалитет 3. Меки и лесно да се носат 4. Природни и продолжување 5. Количина : 1 Парови имаме два вида на пакување опции, една со ЛОГОТО, еден без ЛОГО, нема забелешки ние ќе случајно испраќаат!

Должина:
014
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Бренд Име:
LEHUAMAO
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Стил:
Crisscross
Количина:
1 парови
Големина:
3D MINK
Број На Модел На:
3d mink

Најдобри понуди..