• Намалена цена
  • Неодамнешно
ЕНЕРГИЈА Бренд Камелија Руменило Фондацијата Кабуки Четка Шминка Четки Сочинуваат Четка Brochas Maquillaje Pinceaux Maquillage SC01
zoom_in

ЕНЕРГИЈА Бренд Камелија Руменило Фондацијата Кабуки Четка Шминка Четки Сочинуваат Четка Brochas Maquillaje

DEN 504.00 720.00

Количина на стоки
check Тековен


ЕНЕРГИЈА Бренд за Професионална Камелија Руменило Фондацијата Четка Кабуки Четка Шминка Четки Сочинуваат Четка Pincel Maquiagem Brochas Maquillaje Pinceaux Maquillage SC01

Тип На Објект:
Шминка Четка
Рачка Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
SC01
Големина:
11cm
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Blusher
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Бренд Име:
енергија
Количина:
1pc
Функција:
Руменило Фондацијата Четка
Тип:
кабуки четка

Најдобри понуди..