• Неодамнешно
Секси тантела и цвеќиња вметнете корсет Секси тело shaper Половината тренер за убави дами L32
zoom_in

Секси тантела и цвеќиња вметнете корсет Секси тело shaper Половината тренер за убави дами L32

DEN 636.00

Количина на стоки
check Тековен


Секси тантела и цвеќиња вметнете корсет Секси тело shaper Половината тренер за убави дами L32
1.и трговија на големо и на мало
2.добра вредност за парите
3.оем достапни
4,да го прифати мали цел
5. добар квалитет,за појавување на камшик .
снабдување тип
ние се вклучат во дама секси костим и секси долна облека. главната линија е секси костим, секси babydoll, корсет&bustier, теди, жартиера set &корсети, bodystocking&нога носат, дами градник&бикини сет, panty,божиќ облека,плус големина долна облека,долго-gown,винил&кожа сет,секси клуб носат и така натаму.
Опис
Ова е високо квалитетни зелени корсет, чипка назад.чипка скрати ,со чипка површината. тоа е популарна носат натпревар фармерки и здолниште , екранот дами парична казна половината.
Начин на плаќање
зависи од клиенти
Материјал
spandex, памук, полиестер, најлон, polyamide, влакна, сатен.
Пакување
убав пакет/картонска кутија, ние можеме да се осигураме дека нашите производи стигнат до секое costumer со премиерот состојба.
Перење
не машина за перење ,не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење. емитуваше.
испорака
ТНТ / DHL / UPS / EMS/ARAMEX, МОРЕ, ВОЗДУХ ЛИНИЈА.
Плаќање
зависи од клиенти
Време на испорака
во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање.
Moq
Без Минимум цел за секој стил, може да се купат помалку од 150исто така, може да се купи се меша сите наши предмети на прикажува.
Акции статус
Сите големина во парк, нашите залихи може да ги задоволи најголемиот дел цел.
УСЛУГИ ЗАБЕЛЕШКА :
Ние секогаш ги одржуваме нашите професионални очите на развојот на пазарот за пребарување секој месец. Ние додадете нови секси долна облека стилови секој работен ден.Ние, исто така, ја прифати OEM цел или да се направи нов производство за вашите дизајни печатени со вашето лого.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Shapewear:
Блузи
Број На Модел На:
L32
Бренд Име:
AILINGE
Дебелина:
Стандард
Декорација:
Чипка
Материјал:
Полиестер Мешавини,Spandex,Најлон,Памук,Полиестер
Контрола Ниво:
Фирма
Ткаенина Тип:
Сатенски
боја:
Како што е прикажано
Големина:
S-2Xl
плаќање:
зависи од клиенти
превозот:
DHL,KCS,ТНТ,EMS,
Декорација:
моден жените корсет
Пол:
Жените
Возрасна Група:
Возрасни
Тип:
половината корсет
Превозот Цена:
слободен од кина пост
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..