• Намалена цена
  • Неодамнешно
Универзална Безжична Bluetooth Selfie се Држи со Далечински Shutter за iPhone Xiaomi Андроид Мобилен Телефон Monopod Стап Selfie
zoom_in

Универзална Безжична Bluetooth Selfie се Држи со Далечински Shutter за iPhone Xiaomi Андроид Мобилен Телефон

DEN 768.00 1421.28

Количина на стоки
check Тековен

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Се врати и враќање на : Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
YELANGU
Поддршка За Далечинска Контрола:
No
Макс Extened Должина (mm):
800
Конфигурирани за(Прилагодување):
Паметни телефони
Број На Модел На:
selfie стап
Тежина (g):
378g
комуникација:
Bluetooth
Укината Должина (mm):
Себични стап
Материјал:
висок квалитет на алуминиум, увезени ABS
функција 1:
Безжична Bluetooth Selfie Стап
функцијата 2:
Bluetooth Selfie се Држи со Отстранлив Далечински Shutter
Функција:
Пренослив, Модерен и Светлина

Најдобри понуди..