• Неодамнешно
zhi јун Zhiyun Службен Мазна П 3-Axis Рачни Gimbal Стабилизатор Телефон Стабилизатор за iPhone 8 X за Samsung, Huawei Xiaomi
zoom_in

zhi јун Zhiyun Службен Мазна П 3-Axis Рачни Gimbal Стабилизатор Телефон Стабилизатор за iPhone 8 X за Samsung,

DEN 4752.00

Количина на стоки
check Тековен

zhi јун Zhiyun Службен Мазна П 3-Axis Рачни Gimbal Стабилизатор Телефон Стабилизатор за i Phone 8 X за Samsung, Huawei Xiaomi
1. Zhiyun Мазна П е дизајниран со 5 Висока Прецизност Стабилизирање Алгоритам Систем. 30%-40% побрзо стапка на одговор во споредба со Мазна II, повеќе точни и побрз одговор.
2. Вграден-во 26650 Li-ion батерија на Мазните-П овозможува 12-часовна континуирана ултра-долго работат време. Во меѓувреме, тоа е полнење преку поврзување на мобилни напојување.
3. Мазна П има Копчиња на Фото/Снимање, Зумирате/Одзумирате и Се Задна Камера/Selfie Режим на пренос на податоци. Ажурирани СТАН-ZY ИГРА СТАН поддржува Автоматско Следење на Време Застаруваат и Филтер Опции.
4. Максимален товар е 220g, дозволувајќи им на додавање на леќа со фокусно во различни спецификации.
5. Поздравниот и Снежните временските услови се прифатливи. Тоа може да ротира слободно, дури и под исклучително висока температура (до 45℃)и ниска температура (минус 15℃).
Gimbal Стабилизатор 1 Микро USB Кабелот 1 User Guide 1 Чување 1 Торба за Носење 1 Рамо, Рака 1

Возен Агол:
320
Тежина (g):
450
Полнење на Мобилен Уред:
Yes
Функција:
По режим на снимање
Макс Контролира Брзината:
Други
Камерата Интеграција:
No
Вертикална Снимање:
Yes
Конфигурирани За:
Паметни телефони
Големина:
118*105*285mm
Пакет:
Пакет 1
Тип:
рачни gimbal
на Оски:
3-Axis
комуникација:
Bluetooth
Пакет:
Yes
Panning Агол:
360
Број На Модел На:
Мазна П
Titling Агол:
320
Стан Поставување:
Yes
Поддршка За Далечинска Контрола:
Yes
Бренд Име:
zhi јун
Поддржани Мобилен Уред Max Size:
6 инчи
Материјал:
Алуминиум и пластика

Најдобри понуди..