• Намалена цена
  • Неодамнешно
4 ПАРЧИЊА TAROT TL2958 М5 Алуминиум Авто-заклучување со Завртки Ореви 2*Г.С. 2*CCW За РК Multicopter F18650
zoom_in

4 ПАРЧИЊА TAROT TL2958 М5 Алуминиум Авто-заклучување со Завртки Ореви 2*Г.С. 2*CCW За РК Multicopter F18650

DEN 70.00 76.80

Количина на стоки
check Тековен


4 ПАРЧИЊА TAROT TL2958 М5 Алуминиум Авто-заклучување со Завртки Ореви 2*Г.С. 2*CCW За РК Multicopter
Спецификација : Brand name : TAROT Точка име : Завртка ореви Количина : 4 PCS Материјал : Алуминиум Боја : Црна и црвена Погоден за brushless мотор на 22 итн. серија multirotor (инсталација дијаметар 5mm) Тема : Лесни, не се лизга за заклучување посигурен Пакет се вклучени : 4 x М5 Завртка ореви (2* Црвен Г.С. & 2*Црна CCW)

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Моторни
Бренд Име:
TAROT-РК
Gimbal Додатоци Тип:
Gimbal Додатоци Колекции
Компатибилен Gimbal Бренд:
tarot
Компатибилен Gimbal Модел:
tarot рк

Најдобри понуди..