• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мини Selfie се Држи Со Копчето Жичен Силикони се Справи со Monopod Универзалната За iPhone 6 5 Андроид телефон на Samsung, Huawei Xiaomi Стапови
zoom_in

Мини Selfie се Држи Со Копчето Жичен Силикони се Справи со Monopod Универзалната За iPhone 6 5 Андроид телефон

DEN 156.00 180.00

Количина на стоки
check Тековен


Мини Звучници Selfie Стап, Универзал За 3.5 ~ 6 инчен Мобилен Телефон, За Android и i Phone 6 Плус 5 5 S Samsung Галакси Huawei Xiaomi
The Детали За Производот :
1. Компатибилен Систем : Универзален и За IOS 5.0 погоре или Андроид над 4.0 .0 систем
2. Материјал : Силикон Рачка + Алуминиумски Телескопски Стап + Прилагодливи ПВЦ Гума Клип
3. Напомена : Доколку вашиот android телефон не може да земе слика, ве молиме да поставите јачина на звук копче за камера копче за
4. Не треба да ја преземете СТАН

Бренд Име:
Etmakit
Укината Должина (mm):
185
Број На Модел На:
PJ1424-01
Конфигурирани за(Прилагодување):
Паметни телефони
комуникација:
Жичен
Пакет:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Макс Extened Должина (mm):
720
Тежина (g):
125
Поддршка За Далечинска Контрола:
No

Најдобри понуди..