• Намалена цена
  • Неодамнешно
Sunnylife OSMO Додатоци Продолжена Рака на Собранието Мобилни Плус Рака ПРО Адаптер за DJI OSMO / OSMO Плус / DJI OSMO Мобилни Делови
zoom_in

Sunnylife OSMO Додатоци Продолжена Рака на Собранието Мобилни Плус Рака ПРО Адаптер за DJI OSMO / OSMO Плус

DEN 551.00 902.88

Количина на стоки
check Тековен

Sunnylife OSMO Додатоци Продолжена Рака на Собранието Мобилни Плус Рака ПРО Адаптер за DJI OSMO / OSMO Плус / DJI OSMO Мобилни Делови
Функција :
Продолжена Рака на Собранието PRO Верзија & OSMO Додатоци за DJI OSMO
Повеќе комбинација доста удобен употреба.
Производ Вовед : Четири проширување бајонети достапни, некој на кој може да се поврзат со другите делови. На бајонет совршено одговараат со оригинални бајонет, оставајќи нема јазот! Авијација алуминиум обработка anodic оксидација процес висока прецизност ласерски инструмент таблата.
Може да имате повеќе шеми и комбинации со FOLDEN ПАР. OSMO Продолжена Рака PRO&OSMO универзална планината про.
Answer : ___________________________ Note : OSMO универзална планината е ниту вклучени во оваа страница, треба да се bye одделно.

Бренд Име:
SUNNYLIFE
Пакет:
Yes
Gimbal Додатоци Тип:
планината
Компатибилен Gimbal Бренд:
DJI OSMO
Пакет:
Пакет 1
Тежина (g):
97g
Компатибилен Gimbal Модел:
DJI OSMO Плус
Број На Модел На:
DJI OSMO Мобилен
Име:
Продолжена Рака На Собранието
Објектот:
osmo додатоци
Тип:
Продолжена Рака ПРО
Модел:
DJI OSMO Адаптер
Употреба:
за DJI OSMO / OSMO Плус / DJI OSMO Мобилен
Поддршка за:
DJI Osmo Мобилни Додатоци
Големина:
3.8*6.8*1.2cm

Најдобри понуди..