• Намалена цена
  • Неодамнешно
HISMITH Секс Дилдо 4 големини faloimitator Флексибилни Пенисот Силна Вшмукување Чаша водоотпорен TPE Дик секс производи Секс играчки за жени
zoom_in

HISMITH Секс Дилдо 4 големини faloimitator Флексибилни Пенисот Силна Вшмукување Чаша водоотпорен TPE Дик секс

DEN 424.00 446.40

Количина на стоки
check Тековен

Ако сте незадоволни со нашите производи може да се применува за да се вратите или рефундирање во рок од 7 дена откако си ја примил стоката.Која е 100% водоотпорен и може да се закачи за речиси сите мазни површини, овозможувајќи за поголеми варијации во позиција, локација и флексибилност.Како што $1-$20, или бесплатен примерок/бесплатен подарок, обично нема да предизвика тарифа.
Вашата стока се обично со ниска цена декларација за извоз . Туп сува со towal или се исуши 4. Стави тоа во суво место
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање ,ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем во врска со плаќањето, ве Молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви даде уште една нова стока со вашата следна цел или ние може да ви даде разумен надоместок. Ве молиме не го испрати назад со себе без контакт со нас. Исплакнете со топла вода 3.
СТИЛОТ 1 SIZE : 19.Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по завршено плаќање.5 СМ
СТИЛ 2 Size : 20 x 4 СМ
СТИЛОТ 3 Големина : 21 x 5 cm
СТИЛОТ 4 ГОЛЕМИНА : 26 Х 4. Само за повикување само. Ако сакате да ја врати стоката назад, само затоа што лична причина, тогаш треба да се обрне на товар. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ние ќе изберете повеќе соодветни и побрз начин за вас . Силна Вшмукување Чаша база за раце бесплатни & компатибилен со било универзална рака на искористување. Да се осигура дека вие може да ја прими стоката на време, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, и го вклучите вашиот mobilephone број. Дискретна превозот : Сите Непослушен Петел дојде во кутија, за разлика од повеќето вибратори, за чување & ултра-дискретна превозот. Ви благодарам многу!
Празник&викенд не includeed во работни денови.
Ако имате било какви прашања подоцна, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.

Тип На Објект:
Вибратори
Бренд Име:
HISMITH
Големина:
4 Styles
Материјал:
TPE
Број На Модел На:
LT101
Тип На Објект:
секс Вибратори
боја:
месо боја
size1:
19.5 x 3.5 см
Големина 2:
20 x 4.0 cm
Големина 3:
21 x 5.0 cm
Големина 4:
26 х 4.5 cm
Реална дилдо:
вшмукување чаша дилдо
возрасни секс играчки:
огромен дилдо
жените на секс играчки:
Faloimitator
Пенисот:
возрасни секс производи

Најдобри понуди..