• Намалена цена
  • Неодамнешно
СЕКОЈ Водоотпорен Силикони Мини Клиторичен Вибратор Massager Секс Играчки За Жените Батерија Интелигентен Режим на Клиторис Vibrators
zoom_in

СЕКОЈ Водоотпорен Силикони Мини Клиторичен Вибратор Massager Секс Играчки За Жените Батерија Интелигентен Режим

DEN 2572.00 3215.04

Количина на стоки
check Тековен

Ви благодариме за вашето разбирање.Ние поддршка враќање и промена на објектот политика, но ќе треба да плаќаат полна цена за две начин превезува (го вклучува превозот, даноци и царински трошоци и сл. Ако можете да го искористите од себе, подобро е да изберете "неутрални кутија" за подобра цена.Ако не е, можете да контактирате со нас од страна на трговија со датотеки, или е-маил, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа. Но, ние и ветуваме дека нашиот производ е 100% оригинални СЕКОЈ .Ние Брод вашиот пакет DDU, "давачки и даноци не се платени" . Да се заштити вашата приватност,ние и ветуваме на испратите вашите производи во тајна состојба,пакувањето ќе бидат кутија или црна пластична кеса без никакви слики и зборови за секс.5 часа Максимум континуирана употреба : 2 часа Вибрации начини : 5+1 Intensities : 5 Вода Repellency : 100% Водоотпорни КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ ● СЕКОЈ Интелигентен Режим ● 100% Водоотпорни ● Шепот Тивок ● Батерија ● Тело на Безбеден Силиконски Материјал се Должи на мало поле е премногу тешка, ние обезбедуваме "неутрални кутија" и "мало box" за да го изберете. Но, на прв,ве молиме да ја искористам за момент да ги прочитате сите информации дадени овде. Пакет Се Вклучени :
Ејми + Сомот Прашина Торба + Настава + Предупредување + Сертификација Опис +Гаранциона Картичка + USB Кабел за Полнење
Сите големи кредитни картички, како што се Visa, Mastercard, Маестро се accetped преку secure процесор ЗАЧУВАМ.
Било каков проблем пред да нарачате, ве молиме да бидат слободни да контакт. Но, тоа трае околу 15-40 работни дена откако ќе бидат поставени.Ние обезбедуваме Бесплатен превозот од Кина пост воздух парцела под најчестите состојба.) и одржување на објектот во добра состојба, во спротивно ние ќе го задржи правото да го одбие наплата и враќање. Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење, ако се случува.
СЕКОЈ Водоотпорен Силикони Мини Клиторичен Вибратор Massager Секс Играчки За Жените Батерија Интелигентен Режим на Клиторис Vibrators Податоци Материјали : тело-безбедно силикони Големина : 170×60×30мм Тежина : 90g Капацитетот на Батеријата : 430 m Ah Батерија Тип : литиум Полимер батерија време на Полнење : 1.

боја:
Виолетова неутрален кутија, Розова неутрален кутија, Каки неутрален кутија, Виолетова мало кутија, Црна неутрален кутија, Розова мало кутија, Каки мало кутија, Црна кутија за продажба на мало
Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
вибратор usb
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE,ГШ
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
Approx.170x60x30mm
Бренд Име:
svakom
Материјал:
Медицински Силикони
Непристојни Слика:
No
Тип:
G-Точката
Батеријата:
Вграден-во 430 mAh литиум батерија / USB Полнење
Вибратор Режим:
5+1 видови Силни Вибрации Режим
Вода Repellency:
100% Водоотпорни
функција 1:
вибратор секс играчки за жена
Карактеристика 2:
Магично Стапче Вибратор / Мини вибратор
функција 1:
G Место Вибратор / Клиторисот Stimulator / Брадавица Вибратор
функцијата 2:
Жените мастурбацијата / Пенисот Вибратор
Функција 3:
Multispeed Магија Моќни Женски Лични Massager
Функцијата 4:
стапче massager
погоден:
Возрасни секс играчки за жена секс производи

Најдобри понуди..