• Неодамнешно
Zerosky Дилдо Вибратор За Жените G Место Massager Вибратор Магично Стапче Massager Vibrators Секс Играчки
zoom_in

Zerosky Дилдо Вибратор За Жените G Место Massager Вибратор Магично Стапче Massager Vibrators Секс Играчки

DEN 509.76

Количина на стоки
check Тековен

Zerosky Дилдо Вибратор За Жените G Место Massager Вибратор Магично Стапче Massager Vibrators Секс Играчки
Опис
Високо-квалитетна медицинска силика гел, безбедно, не се отровни и без мирис.
Водоотпорен и silent. Модерен, убав изглед и преносни. Мини Куршум Massager
Оваа Massager е мека, мазна и нејзините мавтајќи дизајн е поубаво.
Повеќе фреквенција на вибрации режими, ниско ниво на бучава - се најде на фреквенција кој работи најдобро за вас.
Сина Lolly понуди без ризик, не-прашања, побара парите назад гаранција.
Оваа massager е моќен & Тивок Мотор - доволно Силна за максимална стимулација
додека го прават тоа и во quietest начин.
Боја : Виолетова/Розова
Големина : Околу 11*3.5 см
Vibrating Режим : Повеќе Фреквенција
Моќност : 1x АА батерии (не се вклучуваат)
Материјал : 100% Медицински Одделение Силиконски
Пакет листа : 1 парче на масажа
Компатибилен Со : Вода-базирани Лубриканти
Чистење : ве Молиме користете топла вода и сапун или секс играчка почиста за чистење по употребата.
Пакетот вклучува
1 x Мини Вибратор Massager за жени

Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
11x3.5cm
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
Zerosky
Број На Модел На:
blb2360lw170303
Материјал:
Силикони
Тип:
G-Точката
Непристојни Слика:
No

Најдобри понуди..