• Намалена цена
  • Неодамнешно
CHGD Безопасни Ексклузивни Lifelike Бојата на Кожата Смешно Секс Шеги Задник Анален Plug Flexilble Мазна Чувство Eleghpant Дилдо 360 степени
zoom_in

CHGD Безопасни Ексклузивни Lifelike Бојата на Кожата Смешно Секс Шеги Задник Анален Plug Flexilble Мазна Чувство

DEN 672.00 715.20

Количина на стоки
check Тековен


CHGD Безопасни Ексклузивни Lifelike Бојата на Кожата Смешно Секс Шеги Задник Анален Plug Flexilble Мазна Чувство Eleghpant Дилдо 360 степени
1.Материјал : TPE
2.Димензија : L 14.8 cm/5.82 инчен (Макс )Ширина 6.5 см/2.55 инчен
3.Дизајн : Слон облик, со силна вшмукување база првенство
4.Функција : Кожа ,Мек, Флексибилен т уф чувство, Не-токсични и Ordoless
5. G-точката мастурбацијата ,сексуалниот климакс ,вагината и аналниот затка
Pls дозволете мерење за 10-100mm,и вистински производ е поубав од сликата .
И ако ви треба голи слика ,pls се чувствуваат слободно да контакт продавачот.
Користење на упатството за Слики :
CE&ROHS : Квалитетот на Производот Gurantee
Пакет Внатрешен Пакет : имаат диференцијални големината на пп торба за секој објект hermetically
Надвор пакет : заедничка картонска кутија ,и нема чувствителни зборови за тоа
Плаќање
Генерално ,ние го прифаќаме над методи на плаќање : paypal ,visa,маестро и др.Можете да изберете најзгодно за вас .И нашите заштита дава само на плаќање начини прифатени од страна Aliexpress платформа.
Превозот
1.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5days(работни дена ,не празник сезони)по уплатата .
2.Генерално ,ние ги користиме на курирската служба DHL/UPS/EMS/Федекс да брод од надвор и тие се брзи и стабилни .
3 .Јас f не сте го добиете тоа во рамките на превозот време,pla контактирајте со нас без hestitate.Ние ќе го провериме тоа за вас со та epost канцеларија и обичаи.
1.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди ) е многу важен за нас ,pls размислуваат два пати пред да замине повратните информации .Pls не се отвори спорот ,ние ќ да преземат одговорност за испраќање или наплата за било каков проблем.
2.Ве молиме контактирајте не преку Трговија Менаџер или Букви пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди)повратните информации .Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, и ве молиме да ни веруваат .

боја:
месо
Дијаметар:
4cm
Тип На Објект:
Вибратори
Бренд Име:
CHGD
Големина:
14.8*6.5cm
Материјал:
TPE
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
FAAK
Непристојни Слика:
No
Својства :
возрасни производ
Тип:
Секс Играчка
Точка име :
Слон Форма Дилдо Анален Играчка
сертификација:
CE&ROHS
боја:
месо
клучен збор :
Бојата На Кожата Смешно Секс Шеги Задник Анален Plug Flexilble Мазна Дилдо
Употреба:
G-точката Порака Анален Задоволство Парови Флертувањето
толпата:
Лезбејка, Геј Мажи Жени Неколку
Материјал:
ПВЦ
Изглед:
Lifelike Слон

Најдобри понуди..