• Намалена цена
  • Неодамнешно
IKOKY Мека Анален Plug Секс Продавница Возрасни Производ Мастурбацијата на Простатата Масажа Куршум Задник Приклучоци Анален Секс Играчки за Жени Геј Мажи
zoom_in

IKOKY Мека Анален Plug Секс Продавница Возрасни Производ Мастурбацијата на Простатата Масажа Куршум Задник

DEN 161.00 198.72

Количина на стоки
check Тековен

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Стандардно име на пакетот "Телефон Случај"(било кои други услови, ве молиме испратете ни порака), и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба, единствениот човек кој знае што е внатре во пакет е со вас!
Пакет Листа : 1 x Анален Приклучок
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на, ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој, Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, ви Благодарам многу. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

боја:
Виолетова, Розова
Тип На Објект:
Вибратори
Бренд Име:
IKOKY
Големина:
1 piece
Број На Модел На:
12183-
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No

Најдобри понуди..